سید رضا تقوی با اعلام اینکه خواص بی‌بصیرت در این حوادث سکوت کردند درحالی که بدانند نظام اسلامی ریشه در اعماق جان‌ها و دل‌ها دارد، گفت: تبیین صحیح و درست پایه‌های حکومت ستمگران و خائنان را می‌لرزاند…

 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید رضا تقوی مشاور رئیس جمهور در امور روحانیت در همایش طلایه داران جهاد تبیین در استان مازندران ضمن تسلیت ایام فاطمیه با اشاره به تأکیدات چندساله رهبر معظم انقلاب بر جهاد تبیین گفت: در میدان جهاد تبیین همه کسانی که در نهاد‌های فرهنگی هستند و مسئولیت دارند،دارای نقش مهم و اثرگذاری دارند و باید کم کاری های گذشته را جبران کنند.

حجت‌الاسلام و المسلمین سید رضا تقوی با بیان این مطلب که دشمن همه تلاش خود را برای انحراف جوانان به کار گرفته است، افزود: دستگاه‌های فرهنگی باید در خط اول میدان باشند و رسانه‌ها، حوزه علمیه، شبکه مساجد کشور در این میدان باید نقش آفرینی کنند.

مشاور رئیس جمهور در امور روحانیت با تاکید براین که پادزهر زهرافشانی‌های فضای مجازی، جهاد تبیین است، ادامه داد:باید جامعه را به صورت تبینی و با فرهنگ و اخلاق و قانون مداری اداری کرد چیزی که نظام جمهوری اسلامی به دنبال آن است.

حجت‌الاسلام و المسلمین تقوی با بیان اینکه باید جامعه را با فرهنگ انقلاب و اعتقادات و دینی که در بطن جامعه است، رشد و توسعه داد، خاطرنشان کرد: در حوادث اخیر منافقین چهره خود را نشان دادند.

مشاور رئیس جمهور در امور روحانیت با تصریح بر اینکه خواص بی‌بصیرت در این حوادث سکوت کردند درحالی که بدانند نظام اسلامی ریشه در اعماق جان‌ها و دل‌ها دارد، اضافه کرد:روحانیت افسران و لشکر جهاد تبیین هستند و تبیین صحیح و درست پایه‌های حکومت ستمگران و خائنان را می‌لرزاند.

حجت‌الاسلام و المسلمین تقوی در ادامه با بیان این مطلب که در مراکز مختلف از جمله مدارس، دانشگاه‌ها و … باید روحانیت حضور داشته باشند، خاطرنشان کرد: هر مسجدی باید جایگاهی برای تبیین باشد و به صورت اثربخش به تبیین گری بپردازیم.

مشاور رئیس جمهور در امور روحانیت به اهداف دشمنان هم اشاره کرد و گفت: خط کاری دشمنان و معاندان اعتبارزدایی و تخریب شخصیت‌های نظام اسلامی است و تشویق به هنجارشکنی و نافرمانی‌های مدنی دستور کار معاندین قرار دارد.

حجت‌الاسلام و المسلمین تقوی با بیان این مطلب که در اغتشاشات اخیر نهاد‌ها و ارزشهای دینی از جمله مسجد، حجاب، شریعت مورد هجمه قرار گرفته است، افزود: دشمنان تلاش می‌کنند تا خدمت‌ها و دستاوردهای نظام نادیده گرفته شود.

مشاور رئیس جمهور در امور روحانیت با اظهار اینکه قرارگاه فرماندهی آشوب‌ها در خارج از کشور است و شعار‌های تجزیه طلبی درپیش گرفتند، بیان کرد: مردم با بصیرت هیچ همراهی با آشوبگران نداشتند.