به گزارش خبرگزاری حوزه از سمنان، حجت الاسلام والمسلمین سید رضا تقوی، رابط رئیس جمهور شهید با حوزه‌های علمیه و روحانیت، در مراسم بزرگداشت رئیس جمهور شهید و هیئت همراه در مرکز همایش‌های بین المللی سردار حاج قاسم سلیمانی دانشگاه سمنان، با گرامیداشت یاد و خاطره رئیس جمهور شهید و همراهان وی گفت: مردم داری، داشتن دغدغه رسیدگی به محرومان، تلاش برای رفع مشکلات اقتصادی، معیشتی، تامین مسکن و ایجاد اشتغال، از رئیس جمهور شهید فردی پر کار و جامع ساخته بود.

رابط رئیس جمهور شهید با حوزه‌های علمیه و روحانیت، خستگی ناپذیری را از ویژگی های مهم رئیس جمهور شهید برشمرد و گفت: عشق به خدا ، خلق و خدمت ، عشق و علاقه دوطرفه را بین مردم و شهید جمهور ایجاد کرده است و همین علاقه دو طرفه بین شهید خدمت به مردم و مردم موجب ماندگاری این شخصیت ارزشمند خواهد بود.

شهید رئیسی الگوی ارزشمندی برای جوانان و نوجوانان در خدمت به خلق خداست

وی شهید جمهور را الگوی ارزشمندی برای جوانان و نوجوانان در خدمت به خلق خدا دانست و بر ضرورت تبیین ابعاد شخصیت رئیس جمهور شهید بین نسل‌های نو تاکید کرد.

حجت الاسلام و المسلمین تقوی همچنین با گرامیداشت یاد و خاطره شهید حسین امیرعبداللهیان تاکید کرد: راه و سیره این شهدا باید برای جوانان تبیین و بازگو شود.